Reklama w wyszukiwarkach

Płatne odnośniki (linki sponsorowane) w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej to jedna z najskuteczniejszych form promocji online w polskim i światowym Internecie. Link sponsorowany jest to tekstowa forma reklamy, która wyświetla się w wyszukiwarce lub w sieci kontekstowej. W wyszukiwarce reklama wyświetla się na samej górze lub obok wyników organicznych wyszukiwania, natomiast w sieci kontekstowej reklamy wyświetlane są na stronach serwisów partnerskich.

Linki sponsorowane rozliczane są w modelu Pay-Per-Click – płacisz wyłącznie za kliknięcia w reklamy lub Pay-Per-Mile – płacisz za 1000 wyświetleń reklamy (impressions). Link sponsorowany pozwala niskim kosztem zdecydowanie zwiększyć ruch do Twojej witryny internetowej, zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym lub wygenerować popyt na usługi oferowane za pośrednictwem Twojej witryny.
Oferujemy usługę zarządzania kampaniami linków sponsorowanych, w ramach współpracy z naszą agencją pomagamy naszym Klientom efektywnie docierać z reklamą do użytkowników Internetu korzystających z wyszukiwarek stron internetowych (Google, Onet, Wirtualna Polska). Wykorzystujemy takie platformy reklamowe jak AdWords, OnetKontekst czy Adkontekst firmy Netsprint.pl.

Tematy powiązane: